(ФОТО) Емина објави топлес фотографија од плажа

Пејачката Емина Јаховиќ со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографии од плажа.

Имено, таа позираше на лежалка, како и со куче во рацете и ја покажа својата извајана фигура во костим за капење.

Емина доби бројни комплименти за својот изглед, а многумина и кажаа дека е „една од најубавите жени што ги виделе“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e