(ВИДЕО) Смилков: И вмровците знаат, поддршка за Заев и од портпаролот Димче Арсовски

И вмровците знааат! Поддршка за господинот Зоран Заев и тоа од портпаролот димса.

ФБ статус на Круме Смилков

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e