(ВИДЕО) Теа Таировиќ заигра во бикини пред огледало

Популарната пејачка Теа Таировиќ ја разгоре фантазијата на фановите.

Теа се соблече и облече минијатурно бикини, а пред огледалото заигра на нејзината песна „Drunk“.

Пејачката ја истакна витката линија и бујните гради кои ги привлекоа погледите на многумина.

„Ти си на пламен“, „Бомбетина“, „Пееш или пливаш за викенд“, „Ти си совршена“, „Најсилното пиле на сцената“, „Изгледаш толку добро што е грев да се облекуваш повеќе од you do now“, „Лудило“, „Имаме бикини кралица“, „Жена од моите соништа“, се дел од коментарите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e