(ВИДЕО) Софија Вергара со провокативен колумбиски танц стана хит на интернет

Актерката Софија Вергара покажа дека одлично танцува. Додека ужива на јахта и подготвува роденденско изненадување за нејзина пријателка, таа покажа како се игра провокативен колумбиски танц. Инаку Софија Вергара е родена Колумбијка.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e