(ВИДЕО) Северина во прегратка на згоден маж

Северина на Инстаграм Стори сподели фотографија со дизајнерот на ентериер и пријател Борис Ружиќ.

Таа во Истра го поддржа во неговиот нов проект за внатрешен дизајн на луксузен хотел.

Борис на фотографијата позира со насмевка додека Северина го бакнува во образ.

Борис беше и еден од гостите на прославата на 50-тиот роденден на Северина. Тој подоцна објави фотографија со неа на својот Инстаграм профил, а таа во коментарите му напиша „Те сакам“ .

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e