(ВИДЕО) Сека во екстра тесен фустан со длабоко деколте

Пејачката Сека Алексиќ е активна на социјалните мрежи, а не знае често да одговори на коментарите под нејзините фотографии на Инстаграм.

Сека Алексиќ објави видео на кое шета во екстра тесен фустан со деколте во преден план. Поради нејзината бујна биста, фановите почнаа да коментираат, а таа очигледно се забавувала со тоа, па почнала да им одговара.

– И повторно немирните мисли џабе бегаат од темнината – напишала Сека како опис на видеото, а тие немирни мисли луѓето најмногу ги поврзувале со нејзиното деколте.

– Ах колку си голема Сека – гласи еден од многуте коментари на кои Сека на свој начин одговори.

– Немам место кај нив – што насмеа многу луѓе, па почнаа да и пишуваат дека навистина е легенда.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e