(ВИДЕО) Сека Алексиќ во латекс фустан кој ги истакнува облините и бујното деколте

Сека Алексиќ синоќа настапи во Националната класа во Белград, а за таа прилика избра многу атрактивен стајлинг.

Имено, пејачката се појави во латекс фустан кој ја следеше линијата на телото.

Тесниот фустан ја истакна секоја облина, а посебниот шлиц на градите го откри бујното деколте.

Во стилот на светските гиганти, Алексиќ го комплетираше стајлингот со високи потпетици, но стави и очила за сонце, веројатно за да не и пречат блицовите на фотоапаратот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e