(ВИДЕО) Сека Алексиќ ужива гола во када

Пејачката Сека Алексиќ ги изненади сите со провокативно видео на социјалните мрежи.

Имено, Сека на својот Инстаграм профил објави видео на кое е целосно гола како лежи во када покриена само со пена.

Видеото предизвика лавина коментари, а мислењата на нејзините следбеници се поделени.

Некои се воодушевени, а други сметаат дека пејачката овој пат претерала.

„Царица“, „Уживаш, не ти е гајле“, „Убавица“, „Ова не ти требаше“, „Од каде ти е ова?“, „Ова не си ти, сестро“ се само дел од коментарите под објавата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e