(ВИДЕО) „Око моје“ – нова песна на српски на атрактивната Антониа

Младата пејачка вчера го објави својот најнов сингл и тоа на српски јазик со наслов „Око моје“. Автор на песната е познатиот продуцент Дарко Димитров, додека пак текстот е дело на Владимир Даниловиќ и Антониа.

И за оваа песна Гиговска со својот тим сними видеоспот, во кој се појавуват неколкумина танчери…

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e