(ВИДЕО) Објавена песната со која Македонија ќе се претстави на Евровизија

Групата Eye Cue со песната „Lost And Found“ ќе не претставува на овогодинешниов избор на Евровизија, кој ќе се одржи во Лисабон, Португалија.

eurovision-song-contest-2018-lisbon-640x320

Автор на песната е Бојан Трајковски, а продукцијата на Дарко Димитров.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ