(ВИДЕО) Наташа Беквалац со провокативно видео соопшти дека се излечила

Пејачката Наташа Беквалац отпатува на одмор на Миконос од каде на социјалните мрежи своите обожаватели ги израдува со провокативно видео.

Имено, таа позирала на бели скали во едноделен маслинесто зелен костим за капење кој ги истакна нејзините облини.

Наташа ја допирала косата и уживала на сонцето и убавото време.

„Со некое чудо, излечена сум“ – напишала Наташа како опис на видеото на Инстаграм.

Многумина не останале имуни на оваа снимка, па пејачката добила многу комплименти на сметка на изгледот…

„Преубава“, „Совршенство“, Боженствено изгледаш“, „Пукаш колку добро изгледаш“, „Поубава него било кога“ – се само некои од коментарите под објавата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e