(ВИДЕО) Милица Павловиќ во бикини, заводливо танцува на плажа во Дубровник

Пејачката Милица Павловиќ во моментов е во Дубровник, од каде што ги почести фановите со неколку провокативни фотографии и снимки.

Милица покрај плажа покажа што знае да прави најдобро со години на сцената, а тоа беше мешањето со колковите.


View this post on Instagram

Pratimo li se na Tik toku? Novi video je online. #milicapavlovic #tiktok #croatia #dubrovnik

A post shared by Milica Pavlovic (@milicapavlovic__star) on

Во бикинито кое го носеше, таа го покажа своето совршено тело и линија, а на задоволство на машкиот дел од фановите го покажа и задникот додека заводливо танцуваше.


View this post on Instagram

I da li su me muvali, ja ne secam se stvarno. 🤭 #milicapavlovic

A post shared by Milica Pavlovic (@milicapavlovic__star) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e