(ВИДЕО) Хали Бери и во шестата деценија од животот го покажа својот ултра рамен стомак и совршени стомачни мускули

Актерката Хали Бери ја разубавила социјалната мрежа Инстаграм по поставување на видеото на истата. Таа објавила видео и на него се гледа дека за своите години изгледа брутално.

Оваа дама има 53 години, но нејзиното тело дефинитивно не старее – погледнете само колку таа е витка и во одлична форма.

Неодамна објавила кратка снимка на која што го покажува својот ултра рамен стомак и совршени стомачни мускули, навистина е неверојатна.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e