(ВИДЕО) Џесика Алба избегна трагедија: Додека чекорела по тревата во паркот наишла на змија отровница

Популарната холивудска актерка Џесика Алба наишла на змија отровница за време на снимање во парк. Додека чекорела низ тревата, одеднаш забележала змија, но за среќа, актерката успеала да избега од змијата, а непријатната средба била фатена со камерите.

Џесика го сподели видеото од непријатната случка на својот Инстаграм профил.


View this post on Instagram

When u unknowingly walk over a 5ft 🐍 rattle☠️🙀🤯…. 🛑adult language

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e