(ВИДЕО) Додека Рада Манојлович имаше настап, момче ја плесна по задникот

Младата фолкерка имала непријатност за време на настапот во еден клуб.

Sвездата на Гранд Рада Манојловиќ за време на настапот во еден клуб се нашла во небрано, кога додека играла на сцената фраер од публиката и се приближил и ја плеснал по задникот.

Се завртела да види кој го сторил тоа и “ептен налутено” го предупредила: “Немој повеќе”.

Впрочем, погледнете како изгледа “опомената”.

За поврзани вести продолжете надолу

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e