(ВИДЕО) Додека Илина вредно работи, Игор пее

Игор Џамбазов започна редовно да споделува фотографии на социјалната мрежа Инстаграм со ликовната уметница, планинарка и скијачка Илина Арсова, но овој пат сподели видео на кое Илина ги „засукала“ ракавите и се фатила за работа во куќата во Сретеново, каде престојува со Игор.


View this post on Instagram

нема цеца, нема мир…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Облечена во краток топ, кратки панталони и чорапи над колена, алпинистката го покажа извонредното тело, но и умешноста со дупчалка, а за тоа време Игор ѝ пее.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e