(ВИДЕО) Ана Николиќ повторно среде скандал: Пијана на настап ги покажа градите?

Видеото на Ана Николиќ од еден од нејзините настапи ги обиколи социјалните мрежи, а многумина го видоа моментот кога на пејачката и испаднаа градите од минијатурниот топ што го носеше.

Имено, во моментот кога пејачката и „блесна“ она што не смееше да се види, пејачката само продолжи да пее, не грижејќи се што се случило.

Според гостите во клубот во кој настапувала, кои исто така го забележале моментот, Ана на сцената излегла пресреќно, а цело време играла и пеела.

Судејќи по коментарите, на некои не им се допадна настапот на Ана, но има повеќе кои ја поддржуваат пејачката.
Видеото може да го погледнете ОВДЕ.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e