Спектакл во најава: Цеца пристигна во Лондон

Цеца Ражнатовиќ пристигна во Лондон каде денеска ќе одржи концерт во големата сала Трокси. 

Фолк ѕвездата допатува заедно со својот син Вељко и сестрата Лидија, а во главниот град на Велика Британија таа се сретна со една својата пријателка.

-Ноќта само што почна, напиша Матеус и објави фотографија за која доби бројни лајкови:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e