Пејачката позираше гола, без градник, а во фокусот беше меѓуножјето

Пејачката Џеси Џеј на Инстаграм објави фотографија во која на себе носи само гаќи и покажа мал дел од градите.

„Не е реклама“, порачала со фотографија на која во преден план е нејзиното меѓуножје и гаќите од брендот Calvin Klein.

џеси џеј

Инаку, Џеси Џеј во мај откри и зошто вообичаено носи пантолони (па и гаќи) со висок струк.

Таа објасила дека знае дека тетоважата е погрешно напишана бидејќи ја направила во Есекс на 18 години и тату-мајсторот ништо не и кажал. Станува збор за зборовите „dont loose who you are in the blur of the stars“ (немој да се изгубиш себеси во маглата ѕвезди).

Зборот „loose“ требало да биде напишан како „lose“. Пејачката рекла дека ниту денес не ја знае разликата меѓу тие два збора, па причината поради која постојано носи облека со висок струк е токму таа грешка.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e