Оваа девојка е една од најпосакуваните Русинки на Инстаграм

Доколку сте љубители на руските убавици, тогаш сигурно на вашата листа на Инстаграм веќе се наоѓа и профилот на Нина Сереброва.

Оваа девојка е една од најпосакуваните Русинки на оваа социјална мрежа, а од првиот поглед на нејзините фотографии ќе ви стане јасно и зошто е тоа така.

Нина живее во Москва, а има дипломирано за педагог во училиште. Покрај тоа што е добра со деца, таа е одлична и пред фотографските објективи, па моментално е заштитно лице за брендот “Philipp Plein”.

На Инстаграм ја следат повеќе од 1,9 вљубеници во нејзиниот сексапил, а доколку не сте дел од нив, погледнете неколку причини зошто треба да бидете!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e