Откријте ја тајната на совршениот изглед на Џенифер Анистон

Општо е познат фактот дека Џенифер Анистон ужива во здравиот живот и внимава на здравата исхрана…Таа неодамна открила рецепт за јадење во кое ужива неколку пати неделно.
Една од најубавите холивудски глумици со години не го менува својот изглед, а нејзината линија е беспрекорна.

Целиот текст на порталот Екран во кој се наоѓа и рецептот можете да го најдете на следниот ЛИНК.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ