На среќата и нема крај: Еве што е ново по свадбата кај Каролина

Откако минатиот месец нашата најпозната пејачка Каролина Гочева се омажи, таа веднаш и се врати и посвети на работата. Овој пат ги изненади своите фанови со споделена фотографија на својот Фејсбук профил.

Имено Каролина објафи фотографија со што ги изненади своите фанови и им порача многу наскоро да очекуваат нова песна и видео од пејачката.

-Од вчерашното целодневно снимање, нешто сосем ново #comingsoon, напиша пејачката.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e