Maroon 5 со нова песна за сите кои патат по бившите

Групата Maroon 5 ги здружи силите со раперот Кендрик Ламар за новиот сингл “Don’t Wanna Know”.

Песната ја продуцираше Бени Бланко, а спотот е во режија на Давид Добкин, кој соработуваше со бендот на спотот за “Sugar”.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e