(ФОТО+ВИДЕО) Шок трансформација на српската „сењорита“: Ја скрати косата целосно!

Милица Павловиќ откако се појави во медиумите и естрадата важеше за една од најатрактивните пејачки.

Долги години не го менуваше имиџот, но пред последниот албум донесе драстична одлука.

Откако ја обои косата во руса, на промените им немаше крај. Павловиќ сега повторно ја изненади својата публика со тоа што ја скрати косата многу пократко.

Пејачката доби многу позитивни коментари, а дали ова е перика или вистинска коса, ќе почекаме да видиме.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e