(ФОТО+ВИДЕО) Карлеуша во „златно“ издание од милион долари

Сексапилната српска пејачка Јелена Карлеуша повторно ги изненади следбениците на социјалните мрежи со нов провокативен стајлинг.

Популарната русокоса објави фотки на кои позира во градник во златна боја кој и ги покриваше брадавиците само со долари.

Покрај градникот има и долна облека во златна боја, кардиган со златни реси, обетки и трака за коса.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e