(ФОТО) Жешка позерка: Елеонора Миљковиќ без градник на својот балкон

Манекенката Елеонора Миљковиќ која беше дел и од реалното шоу „Задруга“ на својот Инстаграм профил постојано споделува провокативни фотографии.

Сега отиде чекор напред и објави фотографија на која гола позира на својот балкон. Но, она што го разочара машкиот пол е што вешто ги сокрила интимните делови на фотографијата.


Еве што друго објави таа од својот балкон:

View this post on Instagram

☀️

A post shared by @ eleonora_miljkovic on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e