(ФОТО) Со врел кадар Гавазова посака убаво лето

Фолк пејачката Сузана Гавазова важи за една од најатрактивните и најпровокативните македонски пејачки.

Гавазова по неколкугодишен живот во Шведска, се врати да живее во Македонија, а периодов најмногу е посветена на онлајн концертите на социјалните мрежи.

Таа редовно објавува и фотографии, а на последната таа позира разголена во црн костим за капење, покрај базенот, свртена со грб и со фокус во нејзиниот задник за кој добиваше само пофалби.

View this post on Instagram

Leto 2020 deseto! Vi posakuvam na site ubavo leto!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e