(ФОТО) Весна Џогани повеќе не е русокоса: Пејачката стана бринета

Пејачката Весна Ѓогани ги изненади сите кога на Инстаграм објави фотографија со темна коса.

Иако сите ја знаат како русокоса, таа премина на кафените тонови, а сега ги шокираше сите со нова, подрастична трансформација.
Весна на својот Инстаграм сподели како изгледа и за прв пат ја покажа кафената коса, а мислењата за нејзината промена беа поделени.

– Подобро ти е така. Поубава си како плавуша. Ах, прекрасно е. Ти си најубава – ова се само дел од коментарите кои се појавија под објавата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e