(ФОТО) Вергара ја оправда титулата – најзгодна жена

Актерката Софија Вергара на Инстаграм објави серија фотографии на кои се пофали со раскошните облини во костим за капење со длабоки изрези.

Колумбиската актерка Софија Вергара важи за една од најатрактивните жени во светот, а ласкавата титула ја оправда со своите нови фотографии.

Софија позираше во костим за капење во животински принт и со големи изрези на грбот, деколтето и страните на бутовите. Со него ги истакна раскошните облини по кои е позната.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e