(ФОТО) Велевска објави фотографија од пред 15 години со која ги шокираше фановите

„Исплови“ стара фотографија од познатата пејачка

Овој пат во прашање е фотографија од почетокот на нејзината кариера, на која пејачката изгледа многу поразлично.

Фотографијата ја објави пејачката на својот профил на Фејсбук, а кога ќе ја видите нема да останете рамнодушни.

11

Имено, во прашање е познатата фолк-пејачка Елена Велевска, но пред 15 години, односно поточно во 2006 година.
Од фотографијата можеме да видиме како изгледала Велевска на почетокот од својата музичка кариера, но и колку и дали воопшто се променила од тогаш до сега.

Откако се појави на музичката сцена, Елена често е прогласувана за најзгодна пејачка, а таа секогаш беше горда на оваа титула и не се срамеше да го покаже тоа.
Пејачката фотографијата сама ја објави на социјалните мрежи, а под неа се нижеа позитивни коментари од фановите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e