(ФОТО) Убавата презентерка сподели фотографија од одморот во Турција

Tатјана Стојановска веќе со години важи за една од омилените водителки во Македонија, а со својот изглед и модни комбинации секојдневно не инспирира и покажува дека не е тешко да се биде дотеран, и секогаш да изгледате убаво, па дури и кога ја газите петтата деценија од животот.

Познатата Македонка која често добива комплименти заради својата природна убавина и која многумина ја споредуваат со легендарната актерка Моника Белучи, неодамна ги спакува куферите и замина на одмор во Турција од каде сподели фотографија.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e