(ФОТО) Топлес во „електрично“ издание – Карлеуша не запира!

Сексапилната српска пејачка Јелена Карлеуша повторно ги истакна своите бујни облини.

Српската пејачка Јелена Карлеушa со топлес фотографија покажа зошто ја сметаат за „најдобрата риба во балаканскиот шоубизнис “.

Taa на социјалните мрежи објави фотка на која позира без градник во минијатурно здолниште кое не успеа да покрие се што е потребно.

Со металик здолниште долго само неколку сантиметри таа комбинираше ракавици до рамениците во иста боја, како и наочари кои покриваа поголем дел од нејзиното лице, а посебно внимание привлече нејзиното тело.
Карлеуша е во топлес, па со рацете се обидува да ги задржи и покрие огромните гради.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e