(ФОТО) Теодора Џехверовиќ ја покажа новата тетоважа: „Не сум нормална“

Пејачката Теодора Џехверовиќ е позната како обожавател на тетоважи, а сега уште една го краси нејзиното тело.

Теодора го покажа студиото на тату-артистот во кој отиде и дизајните за новата тетоважа што ја направи на раката.

– Не сум нормална – напишала Теодора, а потоа објавила фотографија од тетоважата.
teodoraaaaa-830x0Џехверовиќ истетовирала птица, а многумина се пофалиле како изгледа се.

Да потсетиме, постои една тетоважа од која пејачката се срами, а таа е на бутот. Причината за тоа е што Џехверовиќ не проучувала внимателно што ќе напише, па кажала погрешен збор. Наместо „живот“, напишала „љубов“.

Погледнете ги објавите на Теодора во галеријата погоре.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e