(ФОТО) Татјана Стојановска објави фотографија со мајка си која наполни 66 години

ТВ-презентерката и поранешна официјална македонска убавица, Татјана Стојановска денеска на својот профил на Фејсбук објави фотографија од мајка си.
Имено нејзината мајка Катерина денеска полни 66 години, а Татјана по тој повод подготви роденденска торта и напиша „среќна да си ми.“
tatjana

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e