(ФОТО) Сузана Гавазова во жешка фотосесија по примерто на светските трендсетерки

Eдна од најзгодните фолкерки на македонската сцена Сузана Гавазова ги почести фановите на ИНстаграм со жешки фотки во костим за капење.
Таа и за време на карантинот не се откажа од вежбањето и одржувањето во кондиција, па денеска покажа со каква форма располага.Дополнително, мора да се признае на одличниот избор на костими за капење во кои ужива ова лето.
Летниот стајлинг Сузана го дополни со патики, по теркот на светските трендсетерки.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

View this post on Instagram

Ohrid Ohrid ubav mil!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e