(ФОТО) Станија во ултра мини бикини

Поранешната учесничка на реалити ТВ и старлета Станија Добројевиќ на многумина ја разгоре фантазијата со провокативни фотографии во ограничено издание.

Станија е позната како некој кој не се двоуми да покаже што има, а што не кога сите, судејќи по реакциите, едвај чекаат на ваква глетка.

Носеше минијатурно розово бикини кое едвај и ги покриваше интимните делови, а во преден план беа нејзините атрибути и напред и назад.

Старлетата се фотографираше во огледало од сите страни покажувајќи го речиси секој милиметар од нејзиното згодно тело.

„Бомба“, „Ова не е реално“, „Најсилната риба на светот“, „Мачка и пол“, „Станија нема конкуренција“, „После ова, на многу луѓе им се слоши“, се дел од коментарите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e