(ФОТО) Станија со провокативни фотки „го сруши“ Инстаграм

Српската старлета Станија дефинитивно го знае рецептот за популарност меѓу мажите.
Со секси фотки Станија добива се поголем број на фанови на социјалните мрежи меѓу мажите, а последните објавени направија вистински „бум“ на Инстаграм.

View this post on Instagram

Fantasy is my escape from reality 🖤

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e