(ФОТО) Станија направи драстична промена на изгледот

Откако пред неколку месеци ја обои косата во многу посветла нијанса, ѕвездата атлетичарка Станија Добројевиќ одлучи дека есента е повторно време за промени.

Имено, Станија се ослободи од сите светли тонови од косата и се врати на природната боја, а со резултатот се пофали на социјалните мрежи.
stanija-830x0– Да се вратам на мојата природна боја на коса – истакна Добројевиќ.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e