(ФОТО) Совршена линија и затегнати нозе, Сара Јо пука од сексапил

Поп ѕвездата Сара Јо ги освои сите симпатии на публиката со својот провокативен стајлинг.

Имено, таа настапи на музичкиот фестивал „Scales 2022“ кој е продолжение на познатиот фестивал „Sun Scales“ кој беше отворен на 26 јуни во Херцег Нови.

Пејачката за настапот облекла трико од познат светски бренд, а неговата цена е околу 40.000 динари.

Таа носеше проѕирни сандали со мрежести чорапи, додека косата ја собра во пунџа, а црвениот кармин ја комплетираше оваа комбинација.

Публиката ентузијастички ја поздрави Сара со громогласен аплауз, а таа пак им приреди неверојатен настап.
Sara Jo

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e