(ФОТО) Снаата на Цеца покажа како изгледа во бикини по породувањето

Снаата на Цеца, Богдана летните топли денови ги минува во родниот Тител заедно со некогашната учесничка на Ѕвездите на Гранд, Лена Чолак.

Богдана во бикни го покажа своето тело, па мора да признаеме снаата на Цеца изгледа преубаво покрај тоа што пред извесно време се породи.
1

2

3

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e