(ФОТО) Што му требаше на Роналдо ваква „бесна“ фризура?

Ѕвездата на Јувентус, Кристијано Роналдо, ја изненади јавноста со својата нова фризура.

Португалецот на социјалните мрежи објави фотографија која експресно предизвика бројни реакции на фановите.

Што мислите за мојот изглед по углед на братот Панито?“, ги праша Роналдо фановите.
ronaldo

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e