(ФОТО) Шармантно издание: Елена блесна во оригинален црн фустан

Нашата пејачка плени со својата убавина и шарм, но и со преубавиот фустан во кој се чувствуваше совршено.

Таа публиката ја освои со својот беспрекорен глас, но и со убавината и шармот на кој никој не може да остане рамнодушен.

Што се однесува до нејзиниот стил, таа сака да носи модерни комбинации, а нема проблем и да ја покаже својата витка линија.

Овој пат Елена позираше во преубав црн фустан со потписот на една од нашите најпознати модни креаторки.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e