(ФОТО) Северина ужива сама на море

Хрватската музичка ѕвезда Северина веќе неколку месеци се наоѓа во Хрватска, а последните неколку недели ужива на море, за што сведочат и фотографиите кои често ги објавува на својот инстаграм-профил.

На фотографијата 48-годишната Северина, во минијатурно црно бикини позира на лулашка во морските води, а притоа покажа дека нејзиното тело е во супер топ форма.

Северина, по гласините за разводот, го поминува летото без сопругот, на кого, после четиримесечен молк, му испрати јавна честитка за неговиот 33-роденден.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e