(ФОТО) Сека Алексиќ со нова фризура, фановите изненадени

Фолк пејачката Сека Алексиќ е позната по нејзините чести трансформации, па овој пат се реши за необична промена со која ги воодушеви обожавателите.

Сека ја промени фризурата и на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која може да се забележи дека ја осветлила косата и направила фризура.


View this post on Instagram

Uvek se smej! ❤️

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

Необичната промена која ја направила Сека е вистинска трансформација на нејзиниот изглед.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e