(ФОТО) Саша Ковачевиќ ја покажа својата девојка

Пејачот Саша Ковачевиќ уште еднаш ги разнежни фановите, а овој пат тоа го направи со фотографија со својата поубава половина.


View this post on Instagram

You are so beautiful to me, can’t you see…!? ❤️

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

Популарниот пејач не сака да открива премногу детали за својот приватен живот, како и за љубовниот, ниту пак избраничката ја експонира во јавност.

Меѓутоа, тој објави романтична фотографија со својата девојка Зорана, а фановите останаа воодушевени. Погледнете во продолжение како изгледа неговата прекрасна девојка.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e