(ФОТО) Сандра Африка „блеска“ на црногорското приморје, сите гледаат во овој детал

Пејачката Сандра Африка привлече големо внимание со фотографиите кои ги објави на социјалните мрежи од плажа.

Имено, пејачката е на одмор во Црна Гора, а со своите придружнички споделила провокативни фотографии на кои никој не останал имун.

Сандра носеше бел костим за капење кој ги истакна нејзините облини, за што доби бројни комплименти.

Пејачката заводливо позираше на лежалката, а сите го забележаа нејзиниот пирсинг во папокот.
Sandra Afrika„Бомба“, „Најубаво и најубаво“, „Каков тен“, „Секој дел од изгледот“, „Ти си вистински Бразилец“, „Не знаев дека имаш пирсинг“, „Ти“ ре пирсинг“, се само дел од коментарите под публикациите на Сандра.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e