(ФОТО) Рита Ора позира во црвен градник и раскопчани панталони

Популарната пејачка Рита Ора на својот инстаграм-профил објави фотографија во која позира во црвен градник и раскопчани панталони.


View this post on Instagram

Can’t find my bikini. 🥴

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Не можев да си ги најдам бикините“, напиша 29-годишната пејачка покрај фотографијата која заработи повеќе од 750.000 лајкови и илјадници комплименти.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e