(ФОТО) Ријана на насловната страници на септемврискиот „Harper’s Bazaar“

Поп пејачката Ријана ќе ја краси насловната страница на септемвриското издание на „Harper’s Bazaar“. 32-годишната пејачка сними едиторијал за популарното модно списание.

Музичката ѕвезда позираше пред фото-објективот на Греј Соренти, носејќи креации од својата модна линија Fenty, како и од брендовите Chanel, Dior, Miu Miu, Bottega Veneta и Max Mara.

Инаку, Ријана ќе биде ѕвезда во септемвриските изданија на „Harper’s Bazaar“ во 26 земји ширум светот.

View this post on Instagram

@graysorrenti you baaadddd!!!

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e