(ФОТО) Рамен стомак, затегнати нозе, тесен струк, тетоважа и атрибути за кои многу мажи „сонуваат“, Беквалац ужива на одмор

Популарната пејачка Наташа Беквалац моментално ужива во Грција, а со провокативни кадри покажа зошто важи за една од најпосакуваните жени на јавната сцена.

Наташа позираше покрај базен во минијатурно црно бикини и ја покажа својата извајана фигура и атрибути кои го одземаат здивот.

Беквалчева смени неколку пози, а во секоја е толку „безобразна“, но и совршена, како што и пишуваат, што ги „запалила“ социјалните мрежи и ја подигнала температурата.

Рамен стомак и смртоносен стомак, затегнати нозе, тесен струк и атрибути за кои многу мажи „сонуваат“, па некои не знаат каде да погледнат претходно.

Се појави и тетоважа која минијатурното бикини не успеа да ја покрие, па сите зумираат токму на тоа место.

„Бомба“, „Таа е сон на секој маж“, „Наташа, ти си убава“, „Кукла“, се дел од коментарите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e