(ФОТО) Преубава и без грам шминка, Каролина го покажа шармот

Каролина Гочева веќе со години важи за една од нашите најубави и најпознати пејачки.

Познтата македонска пејачка денес ужива во мирниот и складен брак со неколку години помладиот сликар Михаил Корубин, а откако се омажи за него им ги сруши соништата на многу претставници на посилниот пол.
Но и покај тоа што на сцената е повеќе од две децении, таа и денес плени со својот шарм и убавина, а според нејзините фанови никогаш и не изгледала подобро.
Неодамна сподели фотографија без грам шминка:

karolina6

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e